+37060 212 313 info@mesjaucia.lt

M J C  - transporto paslaugos

Jeigu jums rūpi kokybė, norite būti ramūs dėl Jūsų daiktų saugumo, būti garantuoti jog nepermokate – patikėkite transporto paslaugas atlikti mums! Esame patyrę šios srities specialistai.
SKAMBINKITE: +37060 212 313
ARBA

Pasirinkdami „MJC“ perkraustymo paslaugas būsite tikri, jog Jums bus suteiktos geriausios paslaugos už sąžiningą ir prieinamą kainą. Perkraustymo paslaugas teikiantys specialistai tarpusavyje puikiai komunikuoja ir dirba komandoje, tad namų apyvokos ir kitų daiktų supakavimas, išpakavimas ir pervežimo darbai yra atliekami itin kokybiškai ir efektyviai. Mes esame išsikėlę aukščiausius standartus ir juos nuolatos palaikome, kad mūsų klientai būtų visapusiškai patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis.

Perkraustymo paslaugos

PAKROVIMAS

PAKROVIMAS / IŠKROVIMAS

Mes saugiai ir greitai pakrausime Jūsų turtą į savo transportą, o pervežę krovinį jį iškrausime ir nunešime į reikiamą vietą. Mūsų šią paslaugą galite rinktis ne tik perkraustymo metu, bet ir tuomet kai parduotuvėje įsigyjate naują prekę (pvz.: baldus ar buitinę techniką) ir norite jog ji būtų saugiai parvežta ir užnešta į Jūsų namus.

SUPAKAVIMAS

SUPAKAVIMAS / IŠPAKAVIMAS

„MJC“ darbuotojai padės Jums tinkamai paruošti daiktus prieš juos pervežant. Mes supakuosime daiktus į specialias dėžes, o baldus ar kitus didžiagabaričius daiktus įpakuosime į specialias pleveles. Siekiant greito ir sklandaus pakrovimo mes išrinksime Jūsų baldus, o pervežus į reikiamą vietą juos vėl surinksime.

BALDU PERTVARKYMAS NAMUOSE

BALDŲ PERTVARKYMAS NAMUOSE

Mūsų darbuotojai atlieka ne tik perkraustymo paslaugas, bet ir gali Jums padėti perstumdyti baldus Jūsų namuose. Jei planuojate atsinaujinti naujais baldais ir nežinote kas galėtų Jums padėti juos išstatyti namuose taip, kaip sugalvojote – kreipkitės į „MJC“ perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę. Mes įgyvendinsime visus Jūsų norus pertvarkant baldus į naujas vietas.

BIURO IR JO BALDU PERTVARKYMAS

BIURO IR JO BALDŲ PERTVARKYMAS

Jums nusprendus persikraustyti į naują biurą – mes Jums padėsime tai padaryti itin greitai! Mes išrinksime biuro baldus ir kitą techniką, o pervežus juos į naujajį biurą – vėl viską surinksime ir sustatysime pagal Jūsų pageidavimus.

BUITINES IR KITOS ELEKTROTECHNIKOS PAJUNGIMAS

BUITINĖS IR KITOS ELEKTROTECHNIKOS PAJUNGIMAS / ATJUNGIMAS

Profesionalūs darbuotojai visuomet yra pasirengę Jums padėti prieš kraustymą atjungti visą elektrotechniką, o perkrausčius ją pajungti. Taip pat mes atskubėsime Jums padėti pajungti naujai įsigytą techniką. Jums nebeteks nerimauti, ar ji pilnai funkcionuos perjungus ją į naują vietą, nes tuo pasirūpinsime mes!

PERKRAUSTYMAMS SKIRTO TRANSPORTO NUOMA

PERKRAUSTYMAMS SKIRTO TRANSPORTO NUOMA

Esame pasiruošę Jums išnuomoti specialiai perkraustymams ir pervežimams pritaikytą transportą. Pasirinkdami „MJC“ perkraustymo įmonės siūlomą transportą, būsite tikri, kad sutalpinsite į jį visą norimą pergabenti savo turtą.

PARODU IR MUGIU STENDU MONTAVIMAS

PARODŲ IR MUGIŲ STENDŲ MONTAVIMAS

Pasirūpinsime mugėms ar parodoms skirtų ekspozicinių stendų ir kitos specialios įrangos sumontavimu bei išmontavimu.

BALDU MONTAVIMAS

BALDŲ MONTAVIMAS / DEMONTAVIMAS

Išmontuojame ir sumontuojame įvairius baldus, staktas, duris. Tai gali būti paruošimas pervežimui, ar Jūsų naujų baldų surinkimas.

UŽSISAKĘ „MJC“ PERKRAUSTYMO PASLAUGAS JŪS BŪSITE TIKRI, KAD JŪSŲ DAIKTAI BUS

1. Kruopščiai ir kokybiškai supakuoti;

2. Saugiai transportuoti;

3. Greitai pervežti;

4. Saugiai užnešti ir išpakuoti;

5. Sudėti, pakabinti ir pajungti į jiems priklausančias vietas.


KUR MES?

„MJC“ perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės būstinė yra įsikūrusi Vilniuje. Mes specializuojamės gyvenamųjų namų, verslo (ofisų) perkraustyme. Pasirūpinsime perkraustymu Jūsų namuose ar biure, taip pat padėsime Jums persikraustyti iš taško A į tašką B ar persikraustyti į bet kurį kitą miestą Lietuvoje. „MJC“ Jums padės susitvarkyti su bet kuriuo darbu kuris bus reikalingas persikraustymo metu. Mes Jums siūlome visas paslaugas reikalingas persikraustymo metu: nuo daiktų supakavimo, išpakavimo, pernešimo ir transportavimo. Mums nėra per didelio ar per mažo perkraustymo – imamės ir susitvarkome su viskuo.


KOKIE MES?

Esame nuoširdūs ir sąžiningi savo srities profesionalai, todėl dirbame iš visos širdies dėl kiekvieno kliento, kad pilnai patenkintume jo lūkesčius. Garantuojame Jums aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą.


KODĖL MES?

Planuojant persikraustymą yra normalu nerimauti ar dvejoti dėl to kaip tai pasiseks ir ar viskas eisis sklandžiai. Vienas iš daugiausiai nerimo keliančių klausimų klientams yra tai ar persikraustant iš vienos vietos į kitą, gabenamas turtas bus pervežtas saugiai. Turėdami ilgametę patirti „MJC“ komanda gali užtikrinti saugų bei kokybišką Jūsų turto supakavimą, pakrovimą ir pervežimą. Turėdami įvairaus dydžio perkraustymui skirtas transporto priemones, Jūsų pageidavimu baldus ar kitus daiktus galime pervežti ir neišrenkant jų dalimis.

Laukiame Jūsų skambučio

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite Jums įrodyti, jog persikraustymas gali būti malonus ir nereikalaujantis daug streso bei vargo. Mes pažadame, kad Jūs liksite sužavėti!

Perkraustymas Vilniuje

Perkraustymo paslaugas Vilniuje atliekame ne tik kokybiškai, bet ir itin greitai. Kadangi mūsų transportas yra išsidėstęs skirtingose Vilniaus vietose, mes atvyksime ir atliksime perkraustymo paslaugas akimirksniu.

Perkraustymas į kitus miestus

Perkraustymai į kitus miestus reikalauja daugiau planavimo ir organizavimo. Mes vykdome sklandžius ir greitus perkraustymus į visus Lietuvos miestus. „MJC“ užtikrina saugiausia ir kokybiškiausią Jūsų turtui perkraustymą.

Pianinų perkraustymas

Jei Jums reikia pergabenti bet kokios rūšies pianinus, rinkitės mūsų perkraustymo įmonę kuri turi patirties tinkamai pakuojant pianinus ir saugiai juos pervežant.

Biurų perkraustymas

Kuomet planuojate savo įmonę perkraustyti į naujas patalpas Jums padės „MJC“ komanda, kuri yra kompetentinga ir patyrusi. Pasirūpinsime Jūsų biuro baldų, elektrotechnikos bei dokumentų saugiu perkraustymu. Prireikus tai atlikti galime tiek savaitgaliais tiek ir vakarais ar naktimis, kad Jūsų darbas įmonėje nesutriktų.

Seifų perkraustymas

Pačiam savarankiškai pergabenti sunkiasvorį seifą būtų didžiulė ir sunkiai įveikiama užduotis. Tačiau didelę patirtį turinčiai mūsų komandai tai yra visiškai paprasta! Mes turime tinkamas specialias priemones bei techniką, kurios pagalbą šį darbą atliksime greitai ir sklandžiai.

Nereikalingų daiktų išvežimas

Teikiame nereikalingų senų daiktų, baldų, buitinės technikos, stambiagabaričių atliekų išvežimą ir utilizavimą Vilniuje. Taip pat pasirūpinsime statybinių atliekų išvežimu ir utilizavimu.