+37060 212 313 info@mesjaucia.lt

M J C  - transporto paslaugos

Jeigu jums rūpi kokybė, norite būti ramūs dėl Jūsų daiktų saugumo, būti garantuoti jog nepermokate – patikėkite transporto paslaugas atlikti mums! Esame patyrę šios srities specialistai.
SKAMBINKITE: +37060 212 313
ARBA

Krovinių pervežimas

Pervešime Jūsų krovinį saugiai ir greitai visoje Lietuvoje bei Europoje.

Trumpai apie mus

"MJČ" siūlo Jums krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Prireikus pervešime betkokius didelių gabaritų daiktus, buitinę techniką ar įvairius baldus iš taško A į tašką B. Atsižvelgiant į Jūsų individualų užsakymą mes pasiūlysime Jums tinkamiausią transporto priemone, su kuria užtikrinsime aukščiausią krovinio pervežimo kokybę bei saugumą. Mūsų komanda reaguoja greitai, tad krovinį pervešime dar tą pačią dieną, Jums patogiausiu laiku. Atkreipkite dėmesį, jog "MJČ" savo klientus aptarnauja visą parą!

Transporto priemonės

Fiskaro nuoma 

Sunkvežimis – fiskaras

Ilgis - 6m
Plotis - 2.48m
Krovinio Svoris - 6t
Keliamoji galia - 1.5t
krovininis transportas su liftu 

Mikroautobusai su liftu

Ilgis - 4.3m
Plotis - 2.11m
Aukštis - 2m
Liftas
Mikroautobusas iki 3.5 

Mikroautobusai iki 3.5t

Ilgis - 3.5m
Plotis - 1.8m
Aukštis - 1.8m
Tūris - 13 m3

Transportas

Transportas, krovinių pervežimo srityje, yra bene svarbiausia priemonė. „MJČ“ krovinių pervežimo įmonė  paslaugas teikia tik su nepriekaištingos būklės specializuotu transportu. Pas mus krovinių pervežimas atliekamas su mikroautobusais, mikroautobusais su liftu bei fiskaru / manipuliatoriumi. Platus transporto priemonių pasirinkimas leidžia pergabenti visų įmanomų gabaritų bei svorių krovinius – nuo lengviausiu, trapiausių iki sunkiausių, didžiausių. Mūsų transporto priemonės yra paskirstytos įvairiose Vilniaus vietose, tad atsižvelgdami į vietą, kurioje yra krovinys, mes Jums pasiūlysime transportą, kuris būtų arčiausiai Jūsų, taip siekdami sutaupyti laiką bei Jūsų pinigus.

Darbuotojai

Visi darbuotojai mūsų įmonėje yra laiko patikrinti, savo srities profesionalai. Betarpiškas bendradarbiavimas ir nuolatinis komandinės dvasios palikymas kolektyve suteikia galimybę užsakymus priimti bei įvykdyti greitai ir sklandžiai. Darbuotojai, atsakingi už krovinių pervežimą yra aprūpinti aukštos klasės transporto priemonėmis tad, atsižvelgiant į Jūsų norimą pervežti krovinį, jie parinks tam labiausiai pritaikytą transportą.

Patirtis

Jau ketvirti metai kai „MJČ“ teikia krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje. Dėl įgytos ilgametės patirties galime užtikrintai teigti, jog Jums suteiksime kokybiškiausias krovinių pervežimo paslaugas. Per šiuos metus,  naudodavomės kiekviena proga ir kiekviena patirtimi, siekdami ištobulinti krovinių pervežimo paslaugų kokybės  lygį, o įvairiausių netikėtų situacijų dėka dabar gebame numatyti visus netikėčiausius niuansus vykdant užsakymus ir tokiu būdų užbėgti įvykiams už akių ir nepaisant  visko darbus atlikti nepriekaištingai ir svarbiausia  – laiku.

Pervežimo kainos

Kiekvienam iš mūsų svarbiausias kriterijus renkantis paslaugas yra prieinama kaina bei gera kokybė.  Atsižvelgdami  į tai „MJČ“ krovinių pervežimas Jums pasiūlys individualų, Jums geriausiai tinkantį pasiūlymą, tad Jūs tikrai nepermokėsite. Labai svarbu ir tai, kad „MJČ“ pervežimo paslaugų kainos gali būti fiksuotos ir nekintančios transportavimo metu.  Jūs iš anksto žinosite galutinę kainą už Jums reikalingas paslaugas.

Užsisakę „MJC“ perkraustymo paslaugas Jūs būsite tikri, kad Jūsų daiktai bus

1. Kruopščiai ir kokybiškai supakuoti;

2. Saugiai transportuoti;

3. Greitai pervežti;

4. Saugiai užnešti ir išpakuoti;

5. Sudėti, pakabinti ir pajungti į jiems priklausančias vietas.

Užsakyti

KIEK KAINUOJAME ?

Visada rasime bendrą išeitį kartu.
Pažiūrėti kainas